PŁYN DO MYCIA NACZYŃ EKO 500ML ECONATURO Zobacz większe

PŁYN DO MYCIA NACZYŃ EKO 500ML ECONATURO

Nowy produkt

6,49 zł brutto

Więcej informacji

Eco Naturo Płyn do mycia naczyń 500 ml eko

Ekologiczny płyn do mycia naczyń pomaga skutecznie czyścić naczynia, a przy tym nie wysusza delikatnej skóry dłoni. Płyn do mycia naczyń Eco Naturo posiada oficjalne wyróżnienie EU Ecolabel. Takie oznaczenie oznacza, że produkt jest przyjazny do środowiska, ma wysoką jakość i spełnia standardy zdrowotne. Ekologiczny płyn do mycia naczyń Eco Naturo otrzymał także oznaczenie „V dla Wegetarian i Wegan”, przyznawane produktom wysokiej jakości, ze składem pochodzenia roślinnego, które nie są testowane na zwierzętach.

Sposób użycia/Zastosowanie:

dla normalnych zabrudzeń stosować 5 ml (1 łyżeczka) płynu na 5 l ciepłej wody, dla lekkich zabrudzeń stosować 2,5 ml (1/2 łyżeczki) płynu na 5 l ciepłej wody. Ilość dozowanego płynu zależy od stopnia zabrudzenia naczyń oraz twardości wody. Naczynia po umyciu dokładnie spłukać zimną wodą. Właściwe dawkowanie zmniejsza koszty i ogranicza wpływ na środowisko. Produkt wykazuje zadowalającą skuteczność czyszczenia w niskich temperaturach, dzięki czemu sprzyja niższemu zużyciu energii oraz wody. Przed użyciem sprawdzić działanie produktu na mało widocznym miejscu. Nie mieszać różnych środków czyszczących.

Aby umyć naczynia w najbardziej ekologiczny i skuteczny sposób, zaoszczędzić wodę i energię oraz chronić środowisko, nie używać wody bieżącej, lecz zanurzyć naczynia i użyć zalecanej dawki. Najskuteczniej zmywa się bez nadmiernej ilości piany.

Składniki:

anionowy środek powierzchniowo czynny 5 - 15%, niejonowy środek powierzchniowo czynny <5%, amfoteryczny środek powierzchniowo czynny <5%, kompozycja zapachowa.

Anionic surfactant 5 - 15%, nonionic surfactant <5%, amphoteric surfactant <5%, parfum.

Środki ostrożności:

działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. Przed użyciem przeczytać etykietę. W przypadku dostania się do oczu: ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. Nie wdychać produktów w aerozolu.

Uwagi:

opakowanie może zostać ponownie uzupełnione tym samym produktem. Wszystkie elementy opakowania nadają się do recyklingu. Puste opakowanie należy wrzucić do pojemnika na tworzywo sztuczne.

Kraj pochodzenia:

UE

Dane producenta/Kto wprowadził produkt do obiegu:

PolBioEco Polska Sp. z o.o., ul. Do Dysa 5, 20-149 Lublin

Produkty powiązane